O mnie

Dzień dobry

Nazywam się Agata Michalewicz, jestem adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, a od 2016 roku jestem jej członkiem. Dodatkowo, posiadam uprawnienia mediatora.

Jako prawnik zapewniam najwyższe standardy, potwierdzoną rzetelność i pełną poufność w obsłudze spraw z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego, w tym odszkodowawczego i medycznego. Zapewniam pełną obsługę na terenie całego kraju, współpracując również z innymi kancelariami.

Zdałam za pierwszym podejściem egzamin wstępny zarówno na aplikację notarialną jak i adwokacką, jednak po roku praktyki w kancelarii notarialnej, uznałam, że to Adwokatura pozwoli mi realizować się w pełni. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w znanej wrocławskiej kancelarii.

Zapewniam obsługę również w języku angielskim. Pracę magisterską złożyłam w języku angielskim z zakresu międzynarodowego prawa publicznego pt. „The immunity of marine vessels”. Dodatkowo, na studiach odbyłam praktyki w międzynarodowej kancelarii w Stambule ADMD Law Office. Poza tym, w trakcie studiów, przez rok uczestniczyłam w międzynarodowej wymianie z programu LLP Erasmus w Norwegii.